KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12968368
nr 1296 8368
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Kvinna & räv. Signerade. Olja på pannå, 12x23 & 18x8 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:42:29
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)